• In English
 • Аудитори Луганщини протягом січня-квітня забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 травня 2020 року о 09:34


  Фахівці управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-квітня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 2,4 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 20 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, одну – до дисциплінарної та ще одну – до матеріальної. Одну посадову особу звільнено із займаної посади.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано одну фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли одне управлінське рішення.

  Матеріали 5 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 17 досудових розслідувань та 2 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм та 3 державних фінансових аудита діяльності суб’єктів господарювання. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії та ризикові операції, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 119,3 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 15 пропозицій, які прийняті до виконання.