• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня-серпня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 14,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 вересня 2018 року о 10:16

  За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж січня-серпня 2018 року виявлено втрати матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 33,6 млн грн  та факти неефективних управлінських  дій (рішень) або ризикових операцій на суму 13,1 млн грн.

  Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 14,5 млн грн (із врахуванням відшкодування втрат, виявлених попередніми роками).

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що  неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (недоотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 195,6 млн. грн. Також виявлено порушень законодавства, наслідком яких стали втрати фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн грн. За їх результатами надано 48 пропозицій, 19 з яких  виконано об'єктами контролю.

  В установах і організаціях, під час перевірок  яких виявлено порушення, у 12 випадках зупинено операції з бюджетними коштами.

  За порушення законодавства 75 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 27 – до дисциплінарної та матеріальної. Звільнено із займаних посад 4 посадові особи.

  Органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли 29 управлінських рішень.

  На розгляд правоохоронним органам передано 16 матеріалів контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудові розслідування, вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.