• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня - серпня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 240 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 21 вересня 2020 року о 10:03

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – серпня 2020 року за результатами контрольних заходів установили фінансових порушень на суму понад 390 млн грн.

  Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 240 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 72 рекомендації, з яких 25 – спрямовано на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить понад 236 млн грн.

  Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 19 управлінських рішень, спрямованих на усунення виявлених аудиторами фінансових порушень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 105 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 6 осіб, із посад звільнено одну посадову особу.

  За допущені порушення бюджетного законодавства аудитори застосовано 29 фінансових санкцій.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 21 цивільного позову.

  На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 16 ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.