• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня – липня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 серпня 2018 року о 10:34

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – липня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 23,1 млн гривень.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 93 пропозиції та рекомендації.

  Органи  місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їхні вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли 22 управлінські рішення.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 224 особи, до дисциплінарної та матеріальної – 22 особи, із посад звільнено 3 посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 49 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 12 цивільних позовів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 37 матеріалів ревізій та аудиторських звітів. Розпочато 24 досудові розслідування за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 19 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

   Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України було надіслано три інформації про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.