• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня-березня забезпечили відшкодування втрат на суму 234,7 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 квітня 2020 року о 12:22

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-березня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 234,7 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 46 рекомендацій, з яких 17 – спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить 219,5 млн грн.

  Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами заходів державного фінансового контролю прийнято 10 управлінських рішень.

  Протягом січня-березня 2020 року на розгляд правоохоронним органам передано матеріали п’яти ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.

  У дев’яти випадках до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано фінансові санкції; до адміністративної відповідальності притягнуто 52 посадові особи, до дисциплінарної – 2 особи, із займаної посади звільнено 1 посадову особу.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення п’яти цивільних позовів, до суду пред’явлено позов на суму 0,9 млн грн.