• In English
 • У березні державні кадастрові реєстратори Тернопільщини опрацювали більше 13,5 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  У березні поточного року державні кадастрові реєстратори Тернопільської області опрацювали 13 606 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру, що майже на 4 тис. більше за аналогічний період минулого року.

  Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні є надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та державна реєстрація земельної ділянки.

  За цей період державні кадастрові реєстратори Тернопілля опрацювали 10 507 заяв про державну реєстрацію земельних ділянок, або 77,2% від загальної кількості. Найбільше ділянок зареєстрували у Збаразькому (1 150), Гусятинському (1 126), Чортківському (1 123), Борщівському (819), Козівському (615) районах Тернопільської області.

  Також фахівці видали 2 330 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільшу кількість витягів надали у Тернопільському (297), Кременецькому (213), Чортківському (185) районах Тернопільщини.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.