• In English
 • Аудитори Харківщини підсумували результати роботи за сім місяців поточного року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 13 серпня 2021 року о 10:27

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-липня 2021 року за результатами проведених 34 ревізій виявили фінансових порушень на загальну суму 786 млн грн. Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 370 млн грн.

  За підсумками проведених трьох державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 28 рекомендацій, завдяки впровадженню 17 з них досягнуто економічного ефекту на суму понад 123 млн грн.

  За рекомендаціями Офісу органи місцевої влади, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи прийняли 9 управлінських рішень щодо поліпшення фінансово-господарської діяльності та фінансової дисципліни об’єктів контролю.

  За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 77 посадових осіб та 7 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

  На розгляд правоохоронним органам передано 31 матеріал заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та 19 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

  За результатами проведених досудових розслідувань правоохоронні органи вручили 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 32 випадках застосовано фінансові санкції.

  Перед органами прокуратури та об'єктами контролю ініційовано подання 5 позовів для повного відшкодування встановлених ревізіями втрат фінансових і матеріальних ресурсів.