• In English
 • Арт на грошах: у Мінфіні відкрилася експозиція до 30-ї річниці Незалежності України
  Міністерство фінансів України, опубліковано 02 липня 2021 року о 16:34

  Сьогодні, 1 липня, у Міністерстві фінансів відбулося відкриття Всеукраїнської виставки «Гривня АРТ» до 30-річчя Незалежності України. 74 українських митці представили свої арт-роботи на грошах, які виконані у різних техніках: живопис, графіка, колаж, асамбляж тощо.

  Міністр фінансів Сергій Марченко привітав художників та гостей заходу на відкритті експозиції.

  «Радий вітати виставку «Гривня АРТ» у Мінфіні. Для нас це чудова нагода продемонструвати, що і в державних будівлях можуть відбуватися мистецькі виставки та заходи. Люди, які працюють в Міністерстві фінансів і наші гості, мають можливість познайомитися з роботами, оцінити їх, поділитися враженнями. Впевнений, що саме креативна індустрія та талант українців допомагають презентувати себе не тільки всередині країни, а й за кордоном», – наголосив Сергій Марченко.

  Арт на грошах є актуальним напрямом творчості у світі, який популяризує національні валюти. Українське сучасне образотворче мистецтво не стоїть осторонь і демонструє неабияку винахідливість.

  Куратор виставки Тетяна Василенко висловила подяку за підтримку проекту: «Ми дуже радіємо, що Міністерство фінансів сприяє популяризації українського арту та підтримує наші проекти. Я вважаю, що наступного року ми зробимо ще кращі, ще потужніші та ще креативніші роботи».

  Під час відкриття експозиції автори робіт мали можливість поспілкуватися з журналістами про свою творчість та розповісти, що їх надихнуло на участь у проекті.

  У Мінфіні виставка «Гривня АРТ» триватиме до 2 серпня 2021 року, а далі – в інших містах України, зокрема у Львові, Одесі, Черкасах та ін.

  Проект заплановано завершити в грудні, ймовірно аукціоном робіт. Організатори експозиції відкриті до співпраці з галереями та іншими виставковими майданчиками.