• In English
 • Арсен Аваков: В Україні буде створено єдину міжнародну платформу по боротьбі з організованою злочинністю
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 18 квітня 2018 року о 09:40

  Міністр внутрішніх справ заявив, що в Україні запрацює єдина міжнародна платформа по боротьбі з організованою злочинністю.

  Про це він сказав 17 квітня після зустрічі з високопосадовцями Державного департаменту США.

  «З заступником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом дуже детально обговорили план повернення Донбасу та Криму за стратегією step by step та створення в Україні єдиної міжнародної платформи з боротьби із оргзлочинністю, зокрема російським криміналом», - заявив Арсен Аваков.

  Своєю чергою заступник Голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін додав, що вже почалися переговори з американськими партнерами про створення на території України Офісу США по протидії наркозлочинам, а також українські офіцери матимуть змогу навчатися в американських навчальних закладах.

  «Ми побачили підтримку всіх наших ініціатив. І розпочали переговори про створення на території України Офісу США по протидії наркозлочинам. Вже зараз в нас є домовленість, що на постійній основі в Україні буде працювати американський офіцер з Управління по боротьбі з наркотиками (DEA). Це дозволить нам ефективно обмінюватися інформацією. А також вже зараз ми маємо більше мільйона доларів на навчання українських офіцерів поліції в  академії DEA», - сказав В’ячеслав Аброськін.

  Нагадаємо, в лютому 2018 року в складі Нацполіції запрацював підрозділ по боротьбі з організованою злочинністю. Департамент займається протидією суспільно небезпечним організованим групам та злочинним організаціям, зокрема, кримінальним авторитетам, які мають вплив на суспільно важливі сфери життя.