• In English
 • Національна поліція та Національна гвардія повинні бути готові до роботи на звільнених територіях, - Міністр
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 січня 2018 року о 14:18

  Після деокупації Криму та Донбасу Національна поліція та Національна гвардія будуть спільно працювати на звільнених територіях і готуватися до цієї роботи потрібно вже зараз. На цьому Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив сьогодні, 27 січня, під час щорічної колегії МВС.

  «Вже скоро настане та фаза, коли НГУ разом із Національною гвардією зайдуть на поки що окуповані території і там треба буде слідкувати за порядком. Звільняти і захищати окуповані території – дуже важка робота, і ми це вже робили, коли звільняли території Луганської і Донецької областей. Треба готуватися до неї вже зараз», - сказав Арсен Аваков.

  Міністр зазначив, що зараз в країні триває період фальшивих мітингів, які відволікають увагу правоохоронців від справжньої роботи.

  Своєю чергою перший заступник Міністра Сергій Яровий наголосив, що до кінця року всі підрозділи НГУ мають бути повністю укомплектовані та забезпечені всією необхідною технікою.

  «У нас залишається відкритим питання – укомплектованість підрозділів Національної гвардії. На це треба звернути особливу увагу. До кінця року всі підрозділи повинні бути укомплектовані і забезпечені всією необхідною технікою», - сказав Сергій Яровий.

  Він також наголосив, що наразі Національна гвардія активно долучається до виконання спільних завдань з Національною поліцією та підрозділами ДПСУ.