• In English
 • Арсен Аваков: МВС посилює співпрацю з Туреччиною у напрямку протидії організованій та міжнародній злочинності
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 16 жовтня 2018 року о 13:30

  Міністерство внутрішніх справ посилює співпрацю з Туреччиною у напрямку протидії організованій та міжнародній злочинності. Про це 16 жовтня повідомив Міністр внутрішніх справ під час зустрічі з Генеральним директором з безпеки Турецької Республіки Джелалом Узункая.

  «Співпраця з Туреччиною залишається важливою для Міністерства внутрішніх справ. Продовжуємо та посилюємо співпрацю між нашими країнами. У центрі уваги спільна програма щодо протидії організованій та міжнародній злочинності. Важливо, що в цьому питанні ми маємо спільне бачення - лише жорсткі кроки», - зазначив Арсен Аваков.

  Під час зустрічі сторони обговорили й інші питання співробітництва у правоохоронній сфері, зокрема, продовження методичної та матеріально технічної допомоги задля розбудови Національної поліції.

  Міністр внутрішніх справ також повідомив, що незабаром група українських поліцейських поїде на навчання до Турецької Республіки.

  Нагадаємо, для боротьби з організованою злочинністю створюється контактна група між чотирма країнами Україна-Туреччина-Азербайджан-Грузія.

  Також нагадаємо, що МВС та берегова охорона Туреччини будуть спільно патрулювати Чорне море.