• In English
 • У Кривому Розі відкрили сучасну амбулаторію коштом Світового банку
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 16 жовтня 2018 року о 12:47

  У Долгінцевському районі Кривого Рогу на Дніпропетровщині відкрили сучасну амбулаторію. Ремонтні роботи та облаштування приміщення здійснені коштом Світового банку. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо комфортні умови. Для цього обласним коштом оновлюємо обладнання, проводимо реконструкцію. Відчуваємо підтримку й міжнародних партнерів. Разом зі Світовим банком відкриваємо в області нові амбулаторії», – зауважив Валентин Резніченко.

  Сучасну амбулаторію відкрито на території військового містечка-33. Тут працюють кілька кабінетів – лікарські, щеплення, денного стаціонару, оглядовий.

  Прийом ведуть три лікарі сімейної медицини. Для пацієнтів – весь спектр послуг первинної допомоги: прийом аналізів, перевірка слуху чи зору, проведення фізіопроцедур, консультація лікаря, направлення до вузьких спеціалістів. При амбулаторії – аптечний пункт.

  У Дніпрі та Кривому Розі побудують і реконструюють 64 амбулаторії. Роботи – у співфінансуванні Світового банку і місцевих бюджетів.

  Проект розрахований до 2020 року. Його втілюють Світовий банк, Міністерство охорони здоров'я та Дніпропетровська ОДА.