• In English
 • Арсен Аваков: 100 років Акта злуки – гарний привід замислитися над помилками минулого та не допустити їх сьогодні
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 22 січня 2019 року о 11:59

  Нам потрібна сильна держава, яка б орієнтувалася на якість життя людей. Для того, щоб таку державу побудувати, нам необхідно врахувати уроки та помилки минулого. На цьому сьогодні наголосив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час поїздки в Харків.

  «100 років Акта злуки – гарний привід думати про державність, про ту державність, яка потрібна людям. Нам потрібна сильна держава, яка орієнтована на якість життя людей. І для цього потрібно аналізувати помилки та уроки минулого. Дуже правильно сьогодні згадувати, як не встояла Українська республіка в 20-х роках минулого століття і як нам потрібно поводити себе зараз, щоб встояти», – сказав Арсен Аваков.

  Очільник МВС також додав, що сьогодні перед Україною стоять нові виклики: «Це виклики нашому суспільству зовнішніми ворогами. У нас сьогодні багато проблем, які ми маємо вирішити».

  «Сьогодні українці розуміють, як ніколи, що наша сила і правда по обидва береги Дніпра. Єдність і розвиток – це база сильної держави», – додала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.