• In English
 • Андрій Рева домовився з хорватським колегою про розробку угод, важливих для співробітництва у соціальній сфері
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 12 листопада 2018 року о 18:43

  Міністр соціальної політики України Андрій Рева в рамках робочого візиту до Республіки Хорватія провів зустріч зі своїм колегою Міністром праці і соціальної політики Республіки Хорватія Марко Павічем, а також із Державним секретарем Міністерства хорватських ветеранів Невенкою Бенич.

  Зустрічі пройшли у дружній та конструктивній атмосфері, хорватська сторона запевнила українську сторону у підтримці територіальної цілісності і суверенітету України та зацікавленості у подальшому співробітництві.

  Під час зустрічей було обговорено велику кількість актуальних тем міжнародної співпраці в соціальній сфері, серед яких питання пенсійної реформи, соціального захисту, забезпечення прав працівників і трудової міграції.

  Сторони домовились про якнайшвидшу підготовку для підписання угод між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія у сферах працевлаштування та соціального забезпечення.

  Як повідомлялося раніше, Міністр соціальної політики України Андрій Рева на чолі делегації Міністерства перебуває із робочим візитом у Республіці Хорватія. В складі делегації у візиті беруть участь Ольга Крентовська - перший заступник Міністра соціальної політики України, Валерій Ярошенко - в.о. Голови Державної служби зайнятості України і Ярослав Сімонов - тимчасовий повірений у справах України в Республіці Хорватія. Візит триватиме до 13 листопада включно.