• In English
 • Альтернатива західному кордону: УДП починає формувати контейнерні каравани

  Українські експортери та перевізники знову стикаються із блокуванням пунктів пропуску на західному кордоні. Альтернативний логістичний маршрут з України в ЄС - річкові перевезення Дунаєм.

  Національний перевізник - ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» (УДП) вже готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай.

  Пароплавство пропонує доставку контейнерів до дунайських портів Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Австрії, Німеччини та до румунського порту Констанца.

  Крім перевезення компанія забезпечує зберігання та перевалку в українських портах, організацію перевалки в портах вивантаження.

  Держкомпанія вже почала консультації з перевізниками щодо залучення необхідної кількості контейнерів, необхідних для формування перших караванів.

  Минулого року УДП реалізували масштабну ремонту програму – в експлуатації 25 одиниць самохідного флоту (20 в резерві) та понад 200 барж. Тож, ресурсів і можливостей, щоб перехопити потік контейнерів з автотранспорту, у компанії достатньо.

  З огляду на велику кількість запитів від бізнесу публікуємо прямі контакти, на які можна відправити заявку та отримати консультацію: yurii.nikolaienko@udp.one, + 38 (050) 419 09 80