• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 08 грудня 2018 року о 09:05

  Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та характеризувався певним збільшенням в порівнянні з попереднім днем.

  На цей час усі КПВВ працюють у штатному режимі відповідно до зимового графіка роботи.

  Загалом через КПВВ прослідувало 37,2 тисячі осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 8215 осіб та 845 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 8555 осіб та 1490 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7475 осіб та 1405 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3810 осіб та 895 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 9175 осіб.

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 35/50; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 50/70; «Гнутове» – 30/35.

  Учора в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону у громадянки України, яка слідувала до тимчасово окупованої території України в пішому порядку, виявили два стабілізатори напруги на загальну суму 40 тисяч гривень. Товар вилучено працівниками ДФС.

  Крім того, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

  Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 10 вантажівок від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області сульфат алюмінію для очищення води загальною вагою 200 тонн.