• In English
 • 76 українських фільмів вже відзнято, 72 - у роботі, - Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 липня 2019 року о 18:07

  Декілька років тому Уряд запровадив ініціативу підтримки розвитку українського кіно. Завдяки цій ініціативі в Україні знімається все більше якісних фільмів. Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підчас відвідання зйомок пригодницького фільму "Шевченко: перший самурай". Стрічка містить елементи фантастики та вестерна. Це незвичайний погляд на постать Тараса Шевченка, який, крім пера, володіє східними єдиноборствами.

  Загальний бюджет картини - 24,5 млн грн, з них 19,6 млн грн виділив Уряд.

  «В Україні розвивається ціла індустрія кіновиробництва. З’являється велика когорта талановитих акторів, режисерів, монтажерів, сценаристів. Ми йдемо шляхом створення якісних конкурентних умов. Вже відзняті 76 українських фільми, 72 - у роботі. Головне, що українці починають ходити до кінотеатрів на українське кіно, яке демонструє високу якість», - сказав Володимир Гройсман.

  Він зауважив, що Уряд підготував пропозиції щодо удосконалення українських законів для більшої підтримки кіноіндустрії.

  «Ми зробимо все, щоб ці закони були ухвалені. Тоді в нас зніматимуть кіно не тільки українські митці, а й відомі світові компанії. Головне, ми знаємо, як це зробити», - наголосив Глава Уряду.


  76 українських фільмів вже відзнято, 72 - у роботі, - Глава Уряду 76 українських фільмів вже відзнято, 72 - у роботі, - Глава Уряду