• In English
  • На Хмельниччині 66% витягів з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення видано онлайн

    Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 64 611 витягів із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Полонському (8 908), Кам’янець-Подільському (8 791) та Старосинявському (7 409) районах Хмельницької області.

    На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Таким чином, 42 561 витяг або 66% від загальної кількості видано онлайн, а 22 050 або 34% – через Центри надання адміністративних послуг.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.