• In English
 • 5 млн грн виділено владою Київщини на регіональну програму співфінансування «теплих кредитів»

  Держенергоефективності вітає рішення Київської обласної ради виділити 5 млн грн на співфінансування енергоефективних заходів для фізичних осіб у 2018 р. у рамках обласної програми здешевлення «теплих кредитів».

  Таким чином, Київська область посідає четверте місце у рейтингу регіонів за обсягом фінансування, спрямованого на регіональні програми здешевлення «теплих» кредитів.

  Так, за умовами програми жителі Київщини можуть отримати з обласного бюджету відшкодування частини суми «теплого кредиту» в розмірі:

  10 % - на придбання твердопаливного котла;

  15% - на енергоефективні матеріали та обладнання.

  Регіональна програма стала результатом плідного партнерства Агентства та місцевої влади. Держенергоефективності демонструвало особливості реалізації державної програми «теплих кредитів» та надавало детальні консультації щодо розробки такої програми на регіональному рівні.

  «Державна та місцеві програми співфінансування «теплих кредитів» відображають справжню синергію зусиль Уряду, місцевої влади та споживачів у сфері енергоефективності: держава заохочує до енергозбереження та надає подвійну підтримку, а населення утеплює оселі та заощаджує чималі кошти на комунальних послугах. Окрім цього, зважаючи на зростаючий попит на енергоефективні заходи, активізується бізнес у цій сфері та економіка загалом», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Загалом лише за 5 місяців 2018 р. у співпраці з Агентством запроваджено 139 місцевих профінансованих програм (19 обласних, 53 районних, 67 міських). На їхню реалізацію у місцевих бюджетах виділено понад 126 млн грн, що на 30% більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року (89 млн гривень).

  Дізнавайтеся більше про додаткові програми допомоги при утепленні житла та переході на альтернативне опалення за допомогою Інтерактивної карти:   http://saee.gov.ua/uk/programs/map.