• In English
 • Мінмолодьспорту та громадська організація «Глобал Офіс» підписали Меморандум про співпрацю
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 травня 2018 року о 16:15

         18 травня підписано Меморандум про взаєморозуміння та взаємодію між Міністерством молоді та спорту  і громадською організацією «Глобал Офіс».

           Підписи під документом поставили Міністр Ігор Жданов і директор громадської організації Оксана  Нечипоренко.

           Ігор Жданов поділився власним досвідом стажування за міжкультурною програмою Ради Європи для молодих лідерів. «Інтеграція України у світовий інформаційний, культурний, освітній простір - це дуже важливо», - наголосив Міністр та звернув увагу на необхідність того, щоб наша молодь знала мову, культуру, історію інших, зокрема, європейський країн.

           За словами урядовця, у цьому році Міністерством спільно з «Глобал Офіс» заплановано проведення чотирьох Всеукраїнських тренінгів для молоді «GoCamp». Ці заходи спрямовані на виховання активної громадської позиції молоді, створення сприятливих умов для її творчого та інтелектуального розвитку.

           Міністр також переконаний у подальшій плідній співпраці щодо розвитку молодіжної політики в Україні та на міжнародному рівні.

           Оксана Нечипоренко зазначила, що громадська організація почала активну діяльність з Року англійської мови в Україні, та подякувала команді Міністерства за масштабну підтримку проекту, а також – за відкритість до співпраці.

           За словами директора ГО, співпраця надає можливості для здійснення великих справ і реалізації загальнонаціональних  проектів.

           Нагадаємо, метою діяльності «Глобал Офіс» є ініціювання та реалізація проектів, які сприяють інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління згідно з цінностями вільного світу.

           Працює організація за такими напрямами:

           1. GoGlobal – популяризація володіння та використання іноземних мов в Україні;

           2. GoEast – розвиток та підтримка громадських проектів та спільнот на сході України.