• In English
 • 30 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Суми
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 30 жовтня 2018 року о 18:48

  Віце-прем’єр-міністр оглянув кілька закладів вищої освіти Сумщини. Зокрема, В’ячеслав Кириленко ознайомився з науково-освітньою базою Сумського державного університету та взяв участь у засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації. Учасники обговорили розвиток вищої освіти в області, проблеми і шляхи їх вирішення. У засіданні Ради ректорів взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, керівники сумських закладів вищої освіти.

  У Сумському національному аграрному університеті Віце-прем’єр-міністр разом з ректором університету Володимиром Ладикою урочисто відкрили центр колективного користування науковим обладнанням новітніх агротехнологій «Лабораторію екологічного землеробства та природокористування». У цьому центрі можуть проводити дослідження науковці Сумського національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва. На створення центру з бюджету Міністерства освіти і науки України надано – 3,5 млн грн та з бюджету Сумського національного аграрного університету 2 млн грн.

  Також у рамках візиту В’ячеслав Кириленко зустрівся з працівниками централізованої бібліотечної системи міста Суми. У зустрічі, що відбулась в центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка, взяли участь начальник відділу культури Сумської міської ради Наталія Цибульська, директор Сумської міської центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка Людмила Стадниченко, працівники книгозбірень.

  30 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Суми 30 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Суми 30 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Суми 30 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Суми 30 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Суми