• In English
 • 28 вересня відбудеться флешмоб до Всеукраїнської акції „Усиновлення – це любов на все життя”
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 27 вересня 2018 року о 15:56

  28 вересня о 14:00 у місті Київ на Софійській площі  Мінсоцполітики разом з представниками громадських організацій проведе Всеукраїнську акцію-флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя», приурочену до Дня усиновлення, який відзначається щороку 30 вересня. Акція відбудеться з метою привернення уваги до питання влаштування на виховання в сім’ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

  У флешмобі братимуть участь діти, які залишились без батьківського піклування та перебувають у закладах. Ця акція відбудеться одночасно в усіх регіонах України.

  Згідно з Конвенцією ООН про права дитини, іншими міжнародними, а також національними законодавчими нормами усиновлення визнано пріоритетною та найбільш захищеною формою влаштування та виховання дитини у разі втрати батьків чи залишення її без батьківського піклування, оскільки дитина приймається в сім’ю на правах рідної дочки або сина. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, незалежно від їх віку та стану здоров’я мріють про сімейний затишок, про люблячих маму і тата.

  Громадяни України активно приймають рішення щодо усиновлення дитини.

  За оперативними даними служб у справах дітей, на обліку кандидатів в усиновлювачі кожного року в середньому перебуває близько 1 700 сімей.