• In English
 • На Запоріжжі за 10 місяців державні аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 53 млн грн
  опубліковано 21 листопада 2017 року о 15:22

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області протягом січня-жовтня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 53,6 млн грн.

  За результатами заходів, що вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 85 управлінських рішень та врахували 44 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 38 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 16 досудових розслідувань та вручено 23 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій, де виявлено порушення, у 47 випадках застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято дві вимоги про повернення використаних не за цільовим призначенням субвенції та коштів, наданих одержувачу бюджетних коштів.

  За допущені порушення 70 осіб притягнуто до адміністративної та 31 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.