• In English
 • В'ячеслав Кириленко зустрівся із президентом Міжнародної федерації хокею Рене Фазелем
  опубліковано 28 квітня 2017 року о 16:23

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів зустріч із президентом Міжнародної федерації хокею Рене Фазелем, який прибув в Україну в рамках проведення чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. На зустрічі також були присутні член Ради Міжнародної федерації хокею Сергій Гончаров, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, президент федерації хокею України Анатолій Брезвін та віце-президент федерації хокею України Георгій Зубко.

  В’ячеслав Кириленко від імені Уряду подякував президенту Міжнародної федерації хокею за візит в Україну і можливість приймати чемпіонат світу з хокею-2017.

  «Ми доклали усіх зусиль, щоб провести цей міжнародний хокейний турнір на належному рівні. А також зробили все для того, щоб іноземним гравцям та вболівальникам було приємно і комфортно в нашій столиці», - сказав В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр відзначив, що велика кількість українців відвідали матчі турніру у Палаці спорту, а також мали змогу дивитися прямі трансляції змагань по телебаченню.  

  В свою чергу президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель відзначив, що організація проведення чемпіонату світу свідчить про те, що хокей має значний потенціал для розвитку в Україні.

  Під час зустрічі сторони також обговорили питання розвитку командних видів спорту в Україні, в тому числі і хокею, а також перспективи співпраці із Міжнародною федерацією хокею.