• In English
 • Енергонезалежність - спільна справа держави, бізнесу і громадян, - Геннадій Зубко
  опубліковано 27 квітня 2017 року о 16:44

  Енергонезалежність – спільна справа держави, бізнесу і громадян. Відповідальний бізнес, впроваджуючи енергозберігаючі технології, інвестує не лише у власне виробництво, а у енергоефективність всієї держави. Це і є якісна соціальна відповідальність.

  Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, під час відвідання  квадрогенераційного заводу системи компаній Кока-Кола, що виробляє електроенергію, енергію тепла, енергію холоду та вуглекислий газ. Це один з успішних прикладів енергоефективності та енергетичної незалежності, що реалізований великим підприємством.

  «Для нас важливо, щоб бізнес був ефективним, скорочував свої видатки й спрямовував заощаджені кошти на соціальні програми. Завдання держави – створити умови для розвитку бізнесу, інвестиційного клімату. Немає окремо справи держави, окремо – справи бізнесу, окремо інтересів людей. Залучення інвестицій в Україну – це наша спільна мета», - додав Віце-прем’єр-міністр.

  Він навів приклад, компанії Кока-Кола, кожна гривня доданої вартості, згенерована компанією, запустила мультиплікативний ефект, який спричинив додатково 12 гривень доданої вартості в економіці, а кожне створене робоче місце уможливило створення ще 17 робочих місць.

  «Тож маємо чітко усвідомлювати, що кожна гривня, кожний долар, залучений в Україну – це інвестиція у розвиток і добробут українських родин», - зазначив Геннадій Зубко.