• In English
 • Степан Кубів зустрівся з представниками Федерації профспілок України
  опубліковано 25 квітня 2017 року о 11:51

  25 квітня Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з представниками Федерації профспілок України. Зустріч була присвячена аналізу результатів реформ 2016 року у галузі економіки та соціальної політики, урядових реформ та ініціатив, які спрямовані на покращення стану захисту трудових та соціальних прав та інтересів громадян.

  У вступному слові Голова ФПУ Григорій Осовий позитивно оцінив роботу Уряду Володимира Гройсмана за 2016 рік, у тому числі щодо макроекономічної стабілізації для переходу до економічного зростання, а також рішення Уряду у соціальній сфері та результати інших важливих реформ.

  У своєму виступі Степан Кубів зазначив, що економічне зростання та підвищення рівня життя громадян є стратегічною та головною метою діяльності Уряду. Він нагадав, що досягнення цієї мети зафіксоване у Середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду до 2020 року, який передбачає конкретний покроковий план досягнення результатів у ключових напрямках реформ.

  «Середньостроковий план спрямований на поліпшенні всіх аспектів життя громадян шляхом досягнення таких цілей, як економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона», - наголосив Степан Кубів.

  Він підкреслив, що досягнення такої цілі, як економічне зростання передбачає створення сприятливого інвестиційного клімату та утримання макроекономічної стабільності шляхом продовження фіскальної консолідації. У результаті буде забезпечено створення нових робочих місць, підвищення доходів і зниження рівня бідності.

  «У рамках визначеної цілі Урядом до 2020 року заплановано створення рівних, прозорих, та передбачуваних правил ведення бізнесу, включення України до регіональних та глобальних ланцюгів створення доданої вартості, створення умов для розвитку високотехнологічних виробництв, прискорення залучення інвестицій в економіку України та розвиток експортного потенціалу українських виробників», - додав Перший віце-прем’єр-міністр.

  Степан Кубів нагадав, що Україна поступово вийшла з кризи, а її економіка у 2016 році перейшла до етапу стабільності і зростання. Уряд та Мінекономрозвитку проводив та продовжить проводити політику, спрямовану на дерегуляцію підприємницької діяльності, поліпшення бізнес-клімату, підвищення ефективності управління державним сектором економіки та його оптимізацію, забезпечення адаптації національного законодавства до законодавства ЄС.

  Учасники зустрічі мали змогу поставити питання, а також у ході плідної дискусії було прийняте рішення щодо продовження конструктивного соціального діалогу для підтримки ключових реформ Уряду, спрямованих на створення кращих умов та зростання рівня життя громадян.

  Разом із Степаном Кубівим у зустрічі взяв участь Міністр соціальної політики Андрій Рева.