• In English
 • Павло Розенко: Ми повернулися до справедливого механізму розрахунків за газ, коли багаті платять повну ціну
  опубліковано 25 квітня 2017 року о 11:46

  Зараз вибудовується абсолютно правильна модель розрахунків за спожитий газ, коли багаті люди платять повну ціну, а бідним – допомагає держава. Про це в ефірі телеканалу «ZIK» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «Ми повернулися до правильного механізму розрахунку за газ. Зараз вибудовується абсолютно правильна модель, коли багаті люди, які мають 4-поверхові палаци, платять повну ціну за газ, а бідним людям допомагає держава», - сказав він.

  «Раніше всі платили нібито маленьку ціну за газ. Але насправді повну ціну за всіх доплачувала держава: і за багатих, і за бідних. Питання в  одному, чи була соціальна справедливість у тому, коли люди через податки сплачували за спожитий газ власників палаців?!», - зауважив Павло Розенко.

  За словами Віце-прем’єр-міністра, на сьогодні держава виконала функцію соціального захисту тих, хто потребував допомоги у період підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги. «На сьогодні 7,5 млн українських родин захищені через систему субсидій», - зазначив він.

  Павло Розенко також додав, що розмови про дешевий український газ - це міф , а не реалії. «За рахунок того, що штучно стримувалася ціна українського газу, у нас видобуток власного газу катастрофічно впав – щонайменше в 4 рази», - сказав Віце-прем’єр.