• In English
 • Остап Семерак: Держава продовжить видавати екокредити підприємствам-забруднювачам на встановлення сучасного обладнання
  опубліковано 14 квітня 2017 року о 10:42

  Міністерство екології та природніх ресурсів у 2017 році продовжить видавати екокредити українському бізнесу на встановлення нового обладнання для очищення викидів у атмосферне повітря.

  Про це у програмі «Політклуб» з Віталієм Портниковим на Еспресо. TV повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

  Він нагадав, що торік Мінприроди запропонувало кредитування підприємствам зі списку ТОП-100 найбільших забруднювачів. 

  «З державним банком ми домовилися про формування нової фінансової політики кредитування за пільговими відсотками забруднювачів українських, які готують і реалізують проекти по зменшенню викидів», - сказав Міністр, зазначивши, що перший екокредит отримало ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь».

  «Вже є перші кредити в Запоріжжі, зараз ми ще 20 кредитів опрацьовуємо по всій іншій території. І для мене це є теж успіх, коли підприємці кажуть, що ми не можемо поставити новий фільтр, бо в нас немає коштів. А ми пропонуємо кредитні ресурси і впродовж року цей фільтр встановлюється і на 20% зменшуються викиди саме з цієї труби на металургійному підприємстві», - розповів Остап Семерак.

  За його словами, ці заходи допоможуть суттєво поліпшити стан атмосферного повітря та сприятимуть зменшенню негативного впливу на довкілля.