• In English
 • Прем'єр-міністр під час звіту в Верховній Раді: Настав час відставити політичні прапори і взяти єдиний прапор - державний
  опубліковано 14 квітня 2017 року о 10:42

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав всі політичні сили в країні відставити політичні амбіції та політичні прапори і стати під єдиний - державний прапор, прапор реформ і перетворень, які дозволять вже в середньостроковій перспективі досягти щорічного економічного зростання на 4-5%. Про це Глава Уряду сказав під час виступу у Верховній Раді, присвяченому року роботи Уряду.

  В ході виступу Володимир Гройсман підкреслив, що рік тому - під час призначення нового Кабінету Міністрів він ставив одне ключове завдання - зупинити кризу і стабілізувати економіку.    

  «Нам прогнозували тоді, що нам не вдасться забезпечити ріст, не вдасться пройти опалювальний сезон, що кошти закінчаться у вересні. Але як показав час, ми разом зробили максимально  можливе, аби зупинити падіння і розпочати економічне зростання. В 2016 році ми ухвалювали непрості й непопулярні рішення, які дозволили зупинити кризу і пришвидшити вже у 4 кварталі 2016 року економічний ріст до 4,7%», - сказав Глава Уряду.

  Він нагадав, що з початку 2017 року українці отримали підвищення мінімальної зарплати, що стало кроком на шляху справедливої оцінки праці, а з 1 квітня запрацювала урядова програма «Доступні ліки», яка має виправити «велику несправедливість», через яку українці живуть значно менше за європейців.

   «І сьогодні ми разом напрацювали Середньостроковий план дій - план сталого розвитку, який дозволить отримати 4-5% росту щороку, - сказав Володимир Гройсман. - Я вірю в успіх цих реформ. Давайте віддамо належне нашій країні, яка має бути успішною».

  В ході виступу Володимир Гройсман подякував представникам всіх гілок влади за спільну роботу. «Але разом з тим хочу подякувати українським громадянам - за мудрість, стійкість і добро. Хочу подякувати українським воїнам, які захищають нашу землю. Хочу побажати, щоб кожен з нас став добрішим, а на нашій землі був мир»