• In English
 • Володимир Гройсман: Створення технологічних парків дасть можливість для справжнього економічного прориву
  опубліковано 10 квітня 2017 року о 15:44

  Створення технологічних та індустріальних парків забезпечить більше залучення інвестицій та економічний прорив країни. Уряд найближчим часом вийде з пропозицією щодо формування такого законодавства. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час ІІ Українського форуму бізнесу.

  "Технопарки - це сучасний інструмент для створення наших високотехнологічних продуктів. По усьому світу такі парки уже створені. На них створюється конкурентний продукт і ці парки забезпечують розвиток для економік інших країн. Досі ми нічого подібного не створили, хоча маємо усі основи говорити про те, що такі парки з особливими умовами, з консолідацією нашого наукового потенціалу можуть дати можливість на справжній економічний прорив", - наголосив Володимир Гройсман.

  "Ми вийдемо з пропозицією спільно з Парламентом і комітетом на формування такого законодавства", - заявив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр також виступив за завершення формування законодавства про індустріальні парки.

  "Маємо вийти на завершення створення законодавства про індустріальні парки у нашій країні. Це гарний інструмент, який дозволить нам дати відповідь у тому числі на оновлення основних фондів і на пришвидшений процес інвестування", - зауважив він.