• In English
 • На часі - посилення антикорупційного напрямку, - Голова Держпродспоживслужби
  опубліковано 10 квітня 2017 року о 15:07

  Держпродспоживслужба посилює антикорупційний напрямок своєї діяльності. На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту споживачів Володимир Лапа під час прес-конференції «Рік роботи Держпродспоживслужби: результати і плани», яка відбулася 10 квітня у Києві.

  «Боротьба з корупцією – один з пріоритетних напрямків роботи Держпродспоживслужби», - наголосив Володимир Лапа.

  Це, зокрема, буде відображено і на рівні структури Служби – сектор з питань запобігання корупції буде реорганізовано у відділ з відповідним кадровим посиленням.

  «У мене немає жодних ілюзій, що ми повністю подолали питання корупції. У Службі працює понад 7 тис. працівників, і такі ризики існують – ми, наприклад, маємо можливість спостерігати, як то в одній, то в іншій області затримують на гарячому нечистих на руку інспекторів», - зазначив Володимир Лапа.

  За його словами, реакція на такі явища є. Робота ведеться як через підвищення мотивації працівників, роз’яснювальну компанію, так і через запровадження процедур відеофіксації перевірок, які проводяться за участю працівників Держпродспоживслужби. Зокрема, великі сподівання покладаються на пілотний проект із проведення відео фіксації планових та позапланових перевірок, який розпочався на рівні Києва і Київської області, який згодом планується поширити на всю територію України. «Ми намагаємося впливати не на наслідки, а на причини. Звісно, це на 100% проблему не вирішить, але на як мінімум на відсотків 50 питання буде знято», - заявив Володимир Лапа.