• In English
 • Сергій Савчук: Закликаю суспільство долучатися до світових тенденцій - користуватися електротранспортом і дбати про довкілля та екологію
  опубліковано 07 квітня 2017 року о 18:45

  Закликаю суспільство долучатися до світових тенденцій - користуватися електротранспортом і дбати про довкілля та екологію. Про це наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час ініційованого Агентством 7 квітня «Дня без авто на традиційному паливі», в рамках якого у Києві відбувся автопробіг електротранспорту.

  Перед автопробігом Голова Агентства здійснив тест-драйв електрокара, що відбувся на відкритому майданчику виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» в рамках виставки «Plug-In Ukrainе 2017».

  «Розвиток електротранспорту – це наше майбутнє. Це шлях до заміщення імпортних нафтопродуктів, а також до зменшення шкідливих викидів та збереження навколишнього середовища. Широке використання екологічних видів транспорту – це крок до становлення енергетично та економічно сильної країни», - наголосив Сергій Савчук та закликав усіх українців не тільки активно долучатися до подібних акцій, а й у повсякденному житті переходити на електромобілі. 

  Усі учасники виставки мали можливість особисто протестувати електрокари.

  Під час автопробігу, який відбувся у центрі Києва, понад 40 електрокарів та гібридів продемонстрували ефективність пересування екологічним видом транспорту та привернули увагу населення до необхідності дбати про навколишнє природнє середовище, покращувати екологічну ситуацію та скорочувати шкідливі викиди в повітря.