• In English
 • Розробка законодавства з підтримки технопарків та розвитку внутрішнього виробництва мають стати основними завданнями Нацкомітету відродження промисловості, - Глава Уряду
  опубліковано 07 квітня 2017 року о 18:49

  Розробка законодавства з підтримки технопарків та розвитку внутрішнього виробництва мають стати основними завданнями Національного комітету відродження промисловості на найближчу перспективу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході першого засідання Комітету. 

  «Настав час створення законодавства з підтримки національного виробництва і пакета законодавства з розвитку технопарків. І думаю, що це завдання на найближчі 2,5 місяця, - сказав Володимир Гройсман. - Нам також треба змінювати систему фінансування української науки, виходячи з потреб ринку. Сьогодні більшість наших науковців та ІТ-фахівців працюють на аутсорсі і це, за великим рахунком, також технологічні придатки. І це треба змінити, їх треба підтримувати. Як? Напевно, виключно через державний бюджет ми не отримуємо результат. Наше завдання - законодавче забезпечення, і - не боятися приймати сміливі рішення».

  Ще один важливий крок - стимулювання оновлення основних фондів і визначення вартості української сировини - за кордоном і всередині країни. «Я не розумію, чому український виробник купує українську сировину іноді дорожче, ніж його закордонний конкурент», - сказав Володимир Гройсман.

  Окрему увагу він звернув на приватизацію. «Широка приватизація - це інвестиції, технології і робочі місця», - додав Глава Уряду.