• In English
 • Україна зацікавлена у розширенні воєнно-політичного діалогу та військового співробітництва зі Словаччиною, – Державний секретар МО України
  опубліковано 06 квітня 2017 року о 17:15

  Сьогодні, 6 квітня, у Києві відбулася зустріч Державного секретаря Міністерства оборони України генерал-полковника Олександра Дубляна з Державним секретарем Міністерства оборони Словацької Республіки Робертом Ондрейчаком.

  Державний секретар Міністерства оборони України подякував Уряду та народу Словаччини за підтримку та наголосив на необхідності розширення співробітництва в оборонній сфері.

  «Ми надзвичайно цінуємо підтримку України з боку Словацької Республіки у складний для нашої держави час, – відзначив генерал-полковник Олександр Дублян. – Гібридній агресії можна протистояти тільки об’єднавши зусилля. Українська сторона зацікавлена у розширенні воєнно-політичного діалогу та військового співробітництва як на двосторонній, так і на багатосторонній основі».

  Державний секретар Міністерства оборони України поінформував свого словацького колегу про поточну ситуацію на сході України, а також про хід проведення реформ у вітчизняному оборонному відомстві.

  Державний секретар Міністерства оборони Словацької Республіки Роберт Ондрейчак зазначив, що Словаччина розглядає Україну як ключового партнера у співробітництві в оборонній сфері. Він також наголосив на повній підтримці територіальної цілісності та суверенітету України.

  «Безпека у Центральній Європі тісно пов’язана з ситуацією на сході України. Тому Словаччина підтримуватиме конкретні проекти, зокрема щодо євроінтеграції України та розвитку спроможностей українських Збройних Сил», – зазначив Роберт Ондрейчак.

  Під час зустрічі сторони обговорили напрями подальшої співпраці, домовилися про обмін досвідом проведення оборонної реформи та протистояння гібридним загрозам.