• In English
 • За два роки на Дніпропетровщині реалізовано 350 інфраструктурних проектів, - Валентин Резніченко
  опубліковано 27 березня 2017 року о 17:10

  Відремонтовані дороги, реконструйовані водоводи, модернізовані котельні, нові садочки та лікарні. За останні два роки на Дніпропетровщині реалізовано 350 інфраструктурних проектів.

  «Сотні відремонтованих доріг, десятки реконструйованих водоводів, садочки «з нуля» та нові медичні центри. За останні два роки команда ДніпроОДА втілила у життя 350 важливих інфраструктурних проектів. У планах на 2017 – будівництво та реконструкція ще двох сотень об’єктів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  За останні два роки в області збудовано та реконструйовано 41 водовід. Водою забезпечено близько 300 тисяч людей.

  Відремонтовано понад трьох сотень комунальних доріг.

  У селищі Покровському зведено житловий будинок на 30 квартир. Завершується будівництво ще 4 будинків у Васильківці, Петропавлівці, Царичанці та Юр’ївці.

  Збудовано «з нуля» два сучасні дитсадки – у Слобожанському та Дніпрі. Кожен на 220 малюків. Загалом за два роки у дошкільних закладах області створено 2673 нових місць.

  «У планах на цей рік – початок будівництва чотирьох та реконструкція 12 садків. Це будуть сучасні дошкільні заклади з цікавою архітектурою», – розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

  За два роки в області капітально відремонтовано півсотні шкіл, придбано 67 автобусів.

  Державним та приватним коштом реконструйовано та збудовано понад 350 спортивних об’єктів.

  Відремонтовано 89 лікарень. Відкрито 13 нових амбулаторій. Придбано 150 одиниць сучасного медичного обладнання.

  Марганець, Покров та Нікополь переведено на альтернативне опалення.

  «Тут збудовано 28 котелень для лікарень, шкіл та садків. Уперше за багато років у закладах – гарячі батареї, – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА. – За п’ять років ці міста зекономлять на опаленні мільярд гривень».

  На Дніпропетровщині розпочато масштабний проект з очищення Дніпра, впроваджено першу в Україні стратегію поводження з твердими побутовими відходами. Запущено унікальний еко-сайт, декларації про відходи для підприємців переведено в електронний формат.

  Субсидія, закордонний паспорт, власний бізнес. Ці послуги тепер також доступні он-лайн. Мешканці області можуть користуватися 234 електронними адмінпослугами на порталі iGov.

  За два роки на Дніпропетровщині створено 35 об’єднаних територіальних громад. Їх доходи зросли вдвічі. Вони реалізують понад 200 інфраструктурних проектів.

  У регіоні відкрито 12 ЦНАПів. Загалом в області їх вже 52. У кожному – до 220 послуг.

  На Дніпропетровщині триває робота з демобілізованими. У Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА допомогли вже 12 тисячам людей.

  У дніпровському реабілітаційному центрі для учасників АТО, організованому командою Валентина Резніченка, оздоровилися 1200 бійців. Нині створюється ще один реабілітаційний центр – на базі лікарні «Солоний лиман».

  «Новий реабілітаційний центр матиме вигляд чотирьохзіркового готелю, а не лікарні. Розпочати роботи плануємо вже за кілька місяців», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА.

  Понад 220 квартир отримали родини учасників АТО. 3500 бійців стали власниками земельних ділянок. Ще п’ять тисяч – у процесі оформлення.

  Мовні та ІТ-курси пройшли понад півтисячі демобілізованих та їхніх дітей. Нині нові знання опановують близько 160 людей.

  Проведено перший в Україні фестиваль пісень учасників АТО. Записано перший диск. Незабаром – другий фестиваль.

  Створено перший в Україні Музей АТО. У ньому – 2 експозиції, понад 5 тисяч унікальних експонатів.

  За два роки ДніпроОДА залучила майже 8 мільйонів євро від міжнародних партнерів. Гроші направлені на розвиток підприємництва, громад, медицини, допомогу переселенцям.

  У Павлоградському районі створено найбільший в країні індустріальний парк.

  Цьогоріч в області планують збудувати та реконструювати 200 комунальних об’єктів, зокрема водоводи, медичні та оздоровчі заклади, дитсадки, школи.

  26 березня 2015 року указом Президента України Петра Порошенка Валентина Резніченка призначено на посаду голови ДніпроОДА. Які проекти втілили на Дніпропетровщині за цей час, тут.