• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана до Дня Служби безпеки України
  опубліковано 25 березня 2017 року о 09:00

  Шановні друзі!

   

  Вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

  Сьогодні Служба безпеки відіграє важливу роль у захисті нашої держави і суспільства від зовнішніх і внутрішніх загроз. Безпекові виклики, спричинені терористичним вторгненням і російською окупацією окремих районів Донбасу та мілітаризацією Криму, перед нашою державою ставлять нові завдання – стрімкої модернізації безпеково-оборонних структур.

  У царині безпеки та обороноздатності держави докорінно переосмислено ряд основоположних доктрин, стратегій, програм, оновлено нормативно-правову базу. Триває інтенсивне реформування підрозділів спецслужб і Збройних Сил України, а також військово-промислового комплексу, що сумарно виступають головним гарантом національної безпеки України. Якщо доля всієї Східної Європи та континентальної європейської безпеки сьогодні багато в чому залежить від України, то доля нашої держави, без перебільшення, багато в чому залежить від ефективної щоденної роботи СБУ.

  Служба безпеки України переживає епохальні зміни: від очищення та оновлення своїх лав представниками молодших поколінь до тіснішої взаємодії з суспільством, від чого репутація та повага до СБУ лише зростають. Як сучасна безпекова структура, Служба з гідністю захищає державний суверенітет, конституційний лад та територіальну цілісність нашої країни, дбає про безпечне середовище для громадян України. Співробітники та спецпідрозділи СБУ одними з перших реагують на загрозливі ситуації, досить часто ризикуючи власним життя і здоров’ям.

  Приємно відзначити, що зростає довіра громадян України до працівників СБУ. Тисячі українських матерів, сестер та дочок сподіваються на злагоджену роботу Служби з визволення наших полонених. Ще ніколи за всі роки Незалежності країна так не покладала свої надії на СБУ – жити у вільній і мирній країні, як це ми бачимо сьогодні. Це велика заслуга керівництва і всіх співробітників Служби.

  Шановні друзі! Сьогодні наш спільний обов’язок – згадати також тих, хто загинув під час виконання професійного обов’язку – захисту України та наших громадян. Вічна память героям – співробітникам Служби, які віддали своє життя за мирне небо над нашою Батьківщиною!

  Бажаю усім працівникам Служби безпеки України міцного здоров’я, професійного зростання, благополуччя, вдячності суспільства за Вашу нелегку і небезпечну роботу у справі служіння рідній країні.

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                                      Володимир ГРОЙСМАН