• In English
 • Геннадій Зубко: Наголошую на відповідальності кожної політсили під час голосування законів з енергоефективності
  опубліковано 16 березня 2017 року о 10:12

  З прийняттям Парламентом необхідного пакета законопроектів з енергоефективності, споживач матиме можливість отримати всю необхідну технічну й фінансову підтримку від держави для економії енергоресурсів та зменшити свої витрати на комунальні послуги. Мова про законопроекти «Про енергетичну ефективність будівель», «Про Фонд енергоефективності», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік комунальних послуг». Всі вони чекають розгляду ВРУ.

  Про це в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Ми готувалися до Дня енергоефективності у Верховній Раді. У нас були тривалі обговорення законопроектів з енергоефективності, експертні круглі столи, дискусії. Зараз настав час приймати рішення у Парламенті», - наголосив Геннадій Зубко.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що неприйняття законодавчого пакета з енергоефективності ставить під загрозу надання 100 млн євро допомоги від ЄС і наповнення Фонду енергоефективності. «Сьогодні держава має час, щоб провести системні перетворення у напрямку енергоефективності, децентралізації, поліпшення ведення будівельного бізнесу. Тому я ще раз наголошую на відповідальності кожної політичної сили у Парламенті при голосуванні за необхідні законопроекти. Це ваш важливий крок у реформуванні країни та до її енергонезалежності», - наголосив він.

  Нагадаємо, що сьогодні 16 березня на порядок денний розгляду Верховної Ради винесено низку важливих законопроектів. Зокрема:

  №4941 – Д «Про енергетичну ефективність будівель» (перше читання);

  №1581-Д «Про житлово-комунальні послуги»;

  №5587 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності» (перше читання);

  №3610 Д «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо скасування пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту) (перше читання);

  №4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм) (друге читання);

  №3696 Д «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (друге читання).