• In English
  • Комісія з питань відновлення мовлення при МІП завершила розробку стратегічного проекту щодо розвитку цифрового телебачення в 4 містах у зоні проведення АТО
    опубліковано 15 березня 2017 року о 15:36

    Комісія з питань відновлення мовлення при Міністерстві інформаційної політики України завершила розробку стратегічного проекту щодо розвитку цифрового телебачення в чотирьох містах у зоні проведення антитерористичної операції.

    Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко запевнив: «Цифрове мовлення буде спрямоване на окуповану територію – безпосередньо на Луганськ і Донецьк. Таким чином планується нівелювати інформаційну діяльність бойовиків. Частина передавачів буде встановлена на новій вежі в Бахмутівці, що наразі будується».

    Артем Біденко зауважив, що зараз здійснюється прорахунок цифрових частот і вирішуються технічні питання щодо отримання передавачів і закупівлі фідерно-антенного обладнання. Так, наразі Український державний центр радіочастот виконує прорахунок частот для потреб цифрового телебачення на замовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. У свою чергу, Концерн РРТ і МІП опрацьовують технічні вимоги щодо передавачів стандарту DVB-T, які будуть використовуватися для потреб АТО.