• In English
  • Військовослужбовці ЗСУ взяли участь у церемонії випуску курсу Грузинського Центру гірської підготовки ім. Б. Кутателадзе
    опубліковано 14 березня 2017 року о 18:02

    Днями в Центрі гірської підготовки ім. Б.Кутателадзе (Грузія) відбулася церемонія випуску з курсу базової зимової гірської підготовки. Відповідно до Плану співробітництва між міністерствами оборони України та Грузії на 2017 рік зазначений курс підготовки пройшли військовослужбовці Збройних Сил України.

    Як повідомив Військовий аташе при Посольстві України в Грузії, з боку інструкторів Центру відмічено високий рівень фізичної та професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України, а також незламну волю у досягненні мети – цілеспрямоване виконання належним чином всіх поставлених завдань та вправ, які були передбачені курсом. Крім того, грузинськими інструкторами висловлено побажання, щоб ті ж самі військовослужбовці взяли участь у базовому та підвищеному курсі гірської підготовки, з метою отримання ними відповідних сертифікатів інструкторів.

    На церемонії випуску також були присутні аташе з питань оборони при Посольстві України в Грузії генерал-майор Остапенко І.В. та військовий аташе полковник Орлов Є.В.