• In English
 • Понад 1700 звернень опрацьовують щотижня землевпорядники Кіровоградщини
  опубліковано 28 лютого 2017 року о 12:17

  Державні кадастрові реєстратори Кіровоградської  області з початку 2017 року опрацювали 13 607 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. За статистикою землевпорядники Кіровоградщини у середньому за тиждень приймають та опрацьовують понад 1,7 тисячі таких заяв.

  Серед розглянутих звернень найбільшу кількість фахівці опрацювали у м. Кропивницькому та районі (2 263), Добровеличківському (1 253), м. Олександрії та районі (791), Ульяновському районі (845), Олександрівському районі (730) Кіровоградської області.

  Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок. На сьогодні працівники територіальних органів Держгеокадастру Кіровоградщини видали вже 8 140 витягів із кадастру. Кадастрові реєстратори землевпорядної служби області зареєстрували 5 467 земельних ділянок. Найбільшу кількість ділянок внесли до Державного земельного кадастру у м. Кропивницькому та районі (217, 795 відповідно), Добровеличківському (236), м. Олександрії та районі (344, 43 відповідно).

  Спеціалісти землевпорядної служби Кіровоградщини перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.