• In English
 • Тетяна Слюз відвідала казначеїв, військових та учнів місцевих шкіл у Станично-Луганському районі
  опубліковано 22 лютого 2017 року о 11:56

  Голова Казначейства Тетяна Слюз продовжила робочу поїздку до східних областей України, відвідавши 21 лютого ц.р. Станично-Луганський район Луганської області.

  У зоні особливої уваги у цей день - Міжнародний день рідної мови - було спілкування з учнями місцевих шкіл Станично-Луганського району, а саме: Артемівського навчально-виховного комплексу, Нижньотеплівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Валуйської ЗОШ та Нижньовільхівської ЗОШ.

  Розмови Тетяни Слюз із учнями були сповнені великої зацікавленості, захопливих історій та розповідей як з навчального процесу, так і щоденних побутових буднів дітей. Учні наввипередки хвалились Голові Казначейства своїми вміннями у читанні віршів, знанні української історії та із відкритим серцем ділились своїми переживаннями прагнення миру в Україні. Також діти спільно з вчителями створили декілька патріотичних плакатів, приурочених Дню рідної мови.

  Незмінно Тетяна Слюз у ході візиту відвідала українських військовихпо усій лінії захисту, що віддано несуть службу у Станично-Луганському районі, та зустрілась з військовослужбовцями Національної гвардії України. Такі зустрічі мають особливу вагу.Безумовно, відчуття підтримки для тих, хто на передовій, усвідомлення того, що на мирній частині України про них не забувають, значно посилює їх бойовий дух і відновлює віру в обов’язкову перемогу над ворогом.

  Під час розмов з нашими захисниками обговорювались важливі питання щодо грошового забезпечення потреб військових.Окремо Голова Казначейства зупинилась на питанні подання та заповнення електронних декларацій, а також поспілкувалась з ними про загальний стан справ та побуту.

  Насичений зустрічами день продовжився незвичним масштабним заходом – Тетяна Слюз була запрошена почесною гостею разом із головою Станично-Луганської РДА Юрієм Золкіним на конкурс читців-декламаторів «Слово вічне, слово невмируще», який відбувсяу районному будинкукультури.Учасники конкурсу та його глядачі радо вітали гостей короваємта були щедрими на аплодисменти.

  З часу початку військової агресії на Донбасі Тетяна Слюз прикладає великих зусиль для допомоги постраждалим регіонам і не залишається осторонь потреб жителів Луганщини і Донеччини.

  Дуже очікуваним для обох сторін було спілкування Голови Казначейства з колегами-казначеями Управління ДКСУ в Станично-Луганському районі. На зустрічі особливу увагу приділили питанням переходу на програмно-цільовий метод у Станично-Луганському районі, забезпечення безперебійного фінансування потреб району.Як зазвичай, Тетяна Слюз не оминула увагою дітей казначеїв та привезла їм численні гостинці та необхідні речі.

  На завершення візиту, під час зустрічі в Станично-Луганській районній державній адміністрації за участі голови – Юрія Золкіна, який зокрема супроводжував Голову Казначейства протягом усього її візиту до Станично-Луганського району, обговорювались актуальні питання бюджетного процесу, фінансування захищених статей та проведення коштів на відновлення зруйнованих обстрілами будівель тощо. Також на зустрічі мова йшла про можливість переміщення місця роботи Управління Казначейства в Станично-Луганському районі, у зв’язку з аварійним станом теперішньої будівлі після масових обстрілів бойовиками 8 грудня 2014 року за день до перемир’я.