• In English
 • Запорізькі державні аудитори у січні 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 10 млн грн
  опубліковано 16 лютого 2017 року о 15:16

  Протягом січня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави, на суму понад 10 млн грн. За підсумками контрольних заходів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли два управлінські рішення.

  За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали три досудові розслідування. Крім того, вручено два письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У п’ятьох випадках до порушників фінансового законодавства застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшенні бюджетних призначень.

  За допущені порушення 17-х осіб притягнуто до адміністративної та сімох до дисциплінарної відповідальності.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 10 млн грн.