• In English
 • Протягом 2016 року аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 37 млн грн
  опубліковано 04 січня 2017 року о 10:07

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 37,1 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 164 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій і перевірок розпочато 33 досудові розслідування.

  У 261 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

  За недотримання законодавства 424 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 149 – до дисциплінарної та матеріальної та 11 посадових осіб звільнено із займаних посад.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України протягом минулого року надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 365 млн грн.