• In English
 • Міністерство оборони України приєдналося до Оперативної угоди відносно створення Т-RMN
  опубліковано 06 грудня 2016 року о 16:46

  Сьогодні, 6 грудня, в Одесі командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко за дорученням Міністра оборони України підписав ноту про приєднання Міністерства оборони України до Оперативної угоди відносно створення Трансрегіональної морської мережі (Т-RMN) з метою обміну інформацією про глобальну морську обстановку.

  Трансрегіональна морська мережа є федерацією регіональних систем висвітлення обстановки та передбачає охоплення інших регіонів Світового океану поза межами Середземноморського басейну.

  Підписання документа відбулося під час зустрічі командувача Військово-Морських Сил ЗС України з аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковником Клаудіо Деі та групою офіцерів Командування ВМС Італійської Республіки.

  «Впевнений, що наша співпраця у даному напрямку буде плідною і стане ще одним кроком на шляху забезпечення миру та стабільності у Чорноморському та Середземноморському регіонах», – зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

  У ході зустрічі також обговорено напрями подальшої співпраці флотів двох країн.