• In English
 • Роман Насіров: Додатково до бюджету спрямовано 6 млрд доларів США
  опубліковано 06 грудня 2016 року о 15:44

  Про виконання поставлених перед ДФС завдань та виконання плану надходжень повідомив Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

   «Наразі перед Державною фіскальною службою постали два головних і найважчих завдання – виконання доходної частини бюджету, отримання додаткових надходжень до нього та одночасно необхідність створення сприятливих умов для ведення бізнесу, збільшення інвестиційної привабливості країни. Можна з впевненістю констатувати –  завдання, які ставились перед ДФС протягом року, виконані успішно», - зазначив очільник служби.

  Він підкреслив, що за результатами 11 місяців 2016 року фіскальною службою до зведеного бюджету України (збір) спрямовано майже 677 млрд гривень, тоді як у минулому році – 522 млрд гривень. Тобто різниця у порівнянні з минулим роком становить близько 155 млрд гривень, або 6 млрд доларів.

  «Виконання та перевиконання доходної частини бюджету закладає підґрунтя для поступової стабілізації та зростання економіки країни. Перевиконання плану надходжень – це також можливість для поступового збільшення мінімальних заробітної плати та пенсії», - підкреслив Роман Насіров.

  При цьому за 11 місяців цього року до Державного бюджету (збір) надійшло 545,4 млрд гривень, тоді як у минулому році – 431,9 млрд гривень, тобто на 113,5 млрд гривень більше. Також збільшені надходження до місцевих бюджетів – цього року забезпечено 131,3 млрд гривень, при тому що у минулому році – 89,4 млрд гривень. Тобто за січень-листопад збільшено надходження платежів до місцевих бюджетів на 46,9% (+41,9 млрд грн) у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

  За його словами, такі надходження дали змогу, в першу чергу, профінансувати підвищення соціальних стандартів та частково профінансувати програму зі зменшення державного боргу перед українськими підприємствами, який було накопичено за попередні роки.