• In English
 • Тарас Кутовий: Бюджетний комітет схвалив норму в 1% від ВВП сільгосппродукції для підтримки аграріїв
  опубліковано 06 грудня 2016 року о 14:05

  Сьогодні, 6 грудня, Бюджетний комітет Верховної Ради України схвалив направлення 1% від вартості валової продукції сільського господарства на підтримку аграрного сектору.

  «Бюджетний комітет підтримав нашу пропозицію про щорічне фінансування галузі в розмірі 1% від вартості валової продукції сільського господарства. Вперше ця норма встановлюється на 5 років. І цього року вона становить 5,5 млрд гривень. Дякую бюджетному комітету за підтримку», - про це сказав Міністр агарної політики та продовольства України, коментуючи рішення Бюджетного комітету Верховної Ради України.

  «Принцип послідовності вперше закладений у бюджетному процесі. Для галузі це означає, що хоч би хто був наступним міністром, в законі України, в Бюджетному кодексі буде записано, що 1% треба віддати і передбачити в бюджеті на АПК. З нетерпінням чекаю позитивного рішення Парламенту», - зазначив Тарас Кутовий.

  Довідково

  Проект закону «Про державний бюджет України на 2017 рік» прийнято Верховною Радою України в першому читанні 20 жовтня 2016 року. Після доопрацювання Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2016 року проект був направлений до ВРУ. 6 грудня Бюджетний комітет ВРУ розглянув зазначений законопроект.