• In English
  • Фонд державного майна та ТОВ "ЕМЗА" підписали договір купівлі-продажу ЄМК Мигіївської ТЕЦ
    опубліковано 02 грудня 2016 року о 14:34

    Фонд державного майна України та ТОВ «ЕМЗА» (Україна) підписали договір купівлі-продажу ЄМК Мигіївської ТЕЦ. ЄМК був проданий 22 листопада у Фонді на конкурсі з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

    «Нарешті наші зусилля зі спрямування приватизації в русло прозорості і конкурентності демонструють перші успіхи, – прокоментував результати аукціону Голова ФДМУ Ігор Білоус під час брифінгу, що відбувся у Фонді після конкурсу. – Сьогоднішній аукціон з продажу Мигіївської ГЕС – показовий. Від демонструє, наскільки серйозно може вирости стартова ціна активу за умов підвищення конкурентності під час аукціону. Тепер чекатимемо на підписання угоди і надходження грошей до бюджету».

    Ціна продажу ЄМК Мигіївської ГЕС піднялася у 5 разів порівняно зі стартовою і склала 52,5 млн грн. Стартова ціна, оголошена Фондом держмайна, складала 10,9 млн грн.

    На участь у конкурсі було подано заявки від 16 компаній, до аукціону допущено всіх заявників.

    Протягом конкурсу було зроблено 25 кроків у бік підвищення ціни.

    Переможцем стало ТОВ «ЕМЗА» (Україна). Входить у групу компаній, що має 4 ГЕС в Україні.