• In English
 • Антикорупційну діяльність Міноборони позитивно оцінило Національне агентство з питань запобігання корупції, - Олександр Дублян
  опубліковано 30 листопада 2016 року о 16:25

  Антикорупційну діяльність Міноборони позитивно оцінило Національне агентство з питань запобігання корупції. Про це сьогодні, 30 листопада, під час брифінгу в Міноборони повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-полковник Олександр Дублян.

  «У Міністерстві оборони України завершується формування Експертного антикорупційного консультативно-дорадчого комітету із зовнішнього антикорупційного моніторингу. Проводяться заходи зі створення територіальних антикорупційних підрозділів Збройних Сил України», – зазначив він.

  Олександр Дублян повідомив, що в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено курси з підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції, в яких з початку цього року взяло участь понад 280 фахівців.

  «Спільно з представниками Громадянської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Офісу реформ Міністерства оборони опрацьовано та подано до Секретаріату Кабінету Міністрів перелік пріоритетних завдань у сфері запобігання корупції та пропозиції щодо їх реалізації», – зауважив генерал-полковник Олександр Дублян.

  За його словами, здійснюються заходи з поширення досвіду протидії корупції у Міністерстві оборони та Збройних Силах. Організовано та проведено Електронне декларування посадовими особами Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  «Відбувся Міжнародний антикорупційний тиждень (МАКТ-2016) за участю заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, Посла Великої Британії в Україні, представників НАТО, зарубіжних й вітчизняних фахівців у сфері боротьби з корупцією. Антикорупційну діяльність Міноборони позитивно оцінив заступник глави Національного агентства з питань запобігання корупції», – наголосив генерал-полковник Олександр Дублян.

  Він повідомив, що Міністром оборони України опрацьовано та затверджено Стратегію комунікацій оборонного відомства та Збройних Сил України.

  «На виконання цілей і завдань Стратегії в оборонному відомстві створено Раду стратегічних комунікацій на чолі із заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції. У Генеральному штабі Збройних Сил України створено Раду з комунікацій на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України», – додав заступник Міністра оборони України – керівник апарату.