• In English
 • Україна та ООН сформулюють нову Рамкову програму з розвитку між Урядом України та ООН
  опубліковано 29 листопада 2016 року о 16:51

  Представники ООН, уряду та профільних міністерств, Парламенту, громадянського суспільства, наукових кіл та партнерів з розвитку провели Семінар з визначення стратегічних сфер допомоги ООН в Україні.

  Учасники заходу заклали фундамент для розробки нової Рамкової програми з розвитку між ООН та Україною – стратегічного програмного документа, що відображатиме послідовну, скоординовану та інтегровану відповідь системи ООН на вирішення пріоритетних національних проблем розвитку та реалізації порядку денного сталого розвитку до 2030 рр. Нова Рамкова програма діятиме впродовж 2018 - 2022 років.

  Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, зазначив: «Визначення стратегічних пріоритетів Рамкової програми з розвитку між ООН та Урядом України (УНДАФ) 2018 – 2022 рр. відобразить позитивну динаміку розвитку України та її переваги у міжнародних відносинах, а також приверне увагу донорів, інвесторів та громадськості до України та її надзвичайного потенціалу розвитку та зростання. Ми вдячні ООН за підтримку України та сприяння відновленню миру та територіальної цілісності нашої країни».

  Ніл Вокер, Координатор системи ООН очікує що в результаті цієї роботи буде сформульовано надихаючу та сфокусовану на досягненні результатів стратегію спільної роботи у 2018-22 роках:  "Разом з Урядом і громадянським суспільством України ми зможемо сформулювати результати, які ми сподіваємося досягти і які позитивно вплинуть на життя людей. Для цього, разом із зацікавленими сторонами, ми визначимо очікувані результати, тобто зміни, на які ми розраховуємо, та індикатори, які ми використаємо для вимірювання прогресу».