• In English
 • Правду потрібно вміти донести, - Ігор Долгов під час курсу з питань стратегічних комунікацій у Національному університеті оборони
  опубліковано 29 листопада 2016 року о 10:43

  У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочався курс з питань стратегічних комунікацій. Партнером у проведенні заходу є Центр передового досвіду стратегічних комунікацій НАТО (Рига, Латвія).

  «Кращою протидією будь-якій брехні є правда. На цьому ґрунтується один із основоположних принципів інформаційної політики. Щоб бути переконливим, правду потрібно вміти донести. Люди, уповноважені це робити, зокрема, працівники засобів масової інформації, повинні мати фахову підготовку, широкий світогляд, володіти ситуацією. Саме тому цей курс важливий», – зауважив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

  Протягом наступного тижня учасники курсу розглядатимуть стратегічні комунікації в контексті реалізації державної інформаційної політики, заходів з оборони країни, шукатимуть спільні відповіді на інформаційні атаки противника, шляхи подолання конфлікту. Залучення до участі у заході представників різних міністерств та відомств, а також іноземних фахівців сприятиме ґрунтовному та детальному підходу до вирішення проблеми. Передбачено також проведення круглих столів для ширшої дискусії.

  Курс є пілотним. Починаючи з наступного року, організатори планують проводити такі заходи систематично.